Zakochane spojrzenia przy zachodzie słońca.         Sandra namiętnie całuje swego
         Po prawo: obrączki                                                             męża, Olafa
  W świątecznym nastroju: Sandra i Olaf z urzędnikiem stanu cywilnego wznoszą toast za ich nowe szczęście
       
 
  Olaf przywrócił mi wiarę
w miłość

Freizeit Spass, Niemcy, 17.03.2010
 
 Świeżo poślubieni: Sandra i Olaf promienieją ze szczęścia

 


Gdy Sandra i jej menadżer brali ślub na romantycznej wyspie na Seszelach, nad małżonkami rozciągała sie tęcza. To magiczna chwila dla obojga.

Czasami życie samo pisze piękne historie. Gdy Sandra (47) poślubiała swego ukochanego Olafa Menges (42) na rajskiej plaży 'Cousin' na Seszelach, płakała ze wzruszenia. "Olaf przywrócił mi wiarę w miłość", Sandra promienieje i namiętnie całuje swego męża. Nigdy piosenkarka by nie uwierzyła, że spotka ją ponownie tyle szczęścia. Ponieważ w jej wcześniejszym związku ze znanym producentem Michaelem Cretu (52) Sandra była przede wszystkim: wiecznie samotna!

SPOJRZENIE WSTECZ. W latach 80-tych oboje wylansowali światowe hity ("Maria Magdalena"), sprzedali ponad 30 mln płyt. Jednak dla Michaela rodzina zawsze była na drugim miejscu. Po 20 latach małżeństwo zakończyło się. I piosenkarka cierpiała - do chwili, gdy w jej życiu pojawił się Olaf.


TO BYŁA MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA


Na przyjęciu szarmancki nieznajomy spojrzał Sandrze głęboko w oczy: "Już po mnie. A gdy jeszcze usłyszałem twój spokojny, ciepły głos, wtedy zadrżały mi kolana". Sandra natychmiast poczuła: "To jest miłość od pierwszego wejrzenia". Nigdy więcej nie chciała wypuścić tego mężczyzny.

SZCZĘŚCIE. Teraz wymarzone wesele ukoronowało ich miłość. Obecna była na nim tylko czwórka przyjaciół. Wśród nich: Thomas Anders, który zna Sandrę od 25 lat. Zdradził on FREIZEIT SPASS: "Ślub przy zachodzie słońca - przepiękne przeżycie". To nie jedyna gra natury w tym dniu. Gdy Sandra i Olaf nakładali sobie obrączki, nad parą zakochanych rozciągała się tęcza - magiczny znak. Sandra uśmiechnęła się, ponieważ wtedy wiedziała: "Znalazłam swój skarb..."

 


Ze świadkami: Sandra i Olaf z Susanne i Hansem Sigl (po lewo)
oraz Claudią i Thomasem Andersem (po prawo)


Zakochana para kroi tort ślubny ozdobiony truskawkami

Cousin - piękna wyspa na Seszelach