FAQFAQ SzukajSzukaj LudzieLudzie GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościP.M.  RegułyReguły  ZalogujZaloguj
WITAMY!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sandra.org.pl Strona Główna -> FORUM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
Cathy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

PostWysłany: Śro Mar 29, 2006 1:30 pm    Temat postu: WITAMY! Odpowiedz z cytatem

Witamy wszytskich na naszym nowym forum!
Jest to nasze trzecie forum i miejmy nadzieję, ostatnie - jak powiedziała kiedyś Inula "do trzech razy sztuka". O naszym starym forum musimy zapomnieć, niestety nie było możliwości odzyskania postów, nad czym bardzo ubolewamy Sad . Ale dało nam to do zrozumienia, że nasze kolejne forum musi być lepiej zabezpieczone. Dzięki pomocy Adriana (admina strony www.enigmacretu.com) mamy forum w pełni zabezpieczone przed atakami hackerów, za co mu SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Życzymy wszystkim miłego pisania postów na nowym Forum!

Po rejestracji, we własnym PROFILU prosimy zmienić sobie język forum na polski - Forum jest dwujęzyczne!

Ostatnio zmieniony przez Cathy dnia Sob Mar 10, 2007 2:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Autor Wiadomość
sylwia26
JUNIOR Member
JUNIOR Member

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam cie serdecznie i mam nadzieje że również to jest ostatnie forum jakie musiałyście tworzyć,chociaz to jest mój drugi raz jak się rejestruje na forum Sandry to współczuje adminkom bo ile musiały włozyć pracy i czasu aby utworzyć od początku nowe forum.Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Autor Wiadomość
arciwald
NEW Member
NEW Member

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak na marginesie co to za łajza, komu przeszkadzało to forum ?? Masz może jakieś bliże namiary na tego "kogoś" kto tak namieszał, trzeba sie mu dobrac do du...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Autor Wiadomość
Cathy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mamy tylko nr IP, który oczywiście na tym forum ma bana od samego początku, jednak po sprawdzeniu tego numeru okazało się, że jest to tzw. IP dynamiczne, czyli takie, które już było i jest wykorzystywane przez tysiące osób, dlatego po tym IP nie da rady dojść co i jak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Autor Wiadomość
Aneta J.
EXTRA Member
EXTRA Member

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dwojga złego to wiecie co musze się przyznac że to forum jest bardziej jasne tz; dokładniej widać co sie dzieje ! Nie sądzicie ze mam racje , chociaż pierwszego forum nie widziałam to drugie za to miałam okazje i myślę że to jest fajniejsze . Very Happy Very Happy
Oczywiście wiem ile pracy w te wszystkie forum włozyłyście !!!! Szanuje to . Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Autor Wiadomość
Cathy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

PostWysłany: Pią Mar 31, 2006 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszymy, że to forum się Wam podoba - o to właśnie nam chodziło Very Happy
Powrót do góry
Autor Wiadomość
madsand
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje dziewczyny Very Happy brawo również przyzaje ze forum jest extra i mnie sie podoba nowa szata...fajne i utalentowane te nasze administratorki - tak tez uwazacie Question Twisted Evil
Powrót do góry
Autor Wiadomość
Aneta J.
EXTRA Member
EXTRA Member

PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JASNE ŻE TAK Very Happy Very Happy Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Autor Wiadomość
Inula
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super, że jesteście zadowoleni, no i że nadal jesteście z nami Smile

jeśli macie jakieś propozycje odnośnie forum lub stronki to piszcie śmiało Smile
Powrót do góry
Autor Wiadomość
Joanne
EXTRA Member
EXTRA Member

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś na jakims forum widziałam "statystyki", tzn. np. kto kiedy zagląda, w jakich godzinach - bardzo przejrzyście pokazane w wykresach słupkowych, nawet całkowity czas spędzony na forum (w godz, min.), a obok całkowitej liczby postów również ilość rozpopczętych tematów, ilość ankiet wysłanych, najpopularniejsze działy dla użytkownika wg wiadomości, najpopularniejsze działy wg aktywności. Stąd moje pytanie: czy i u nas coś mniej więcej takiego dałoby się zrobić? Kompletnie nie mam pojęcia ile zajęłoby to miejsca na serwerze, jak wiele z tym pracy. To takie pytanie z ciekawości dziewczyny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Autor Wiadomość
Cathy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joanne napisał:
Kiedyś na jakims forum widziałam "statystyki", tzn. np. kto kiedy zagląda, w jakich godzinach - bardzo przejrzyście pokazane w wykresach słupkowych, nawet całkowity czas spędzony na forum (w godz, min.), a obok całkowitej liczby postów również ilość rozpopczętych tematów, ilość ankiet wysłanych, najpopularniejsze działy dla użytkownika wg wiadomości, najpopularniejsze działy wg aktywności. Stąd moje pytanie: czy i u nas coś mniej więcej takiego dałoby się zrobić? Kompletnie nie mam pojęcia ile zajęłoby to miejsca na serwerze, jak wiele z tym pracy. To takie pytanie z ciekawości dziewczyny Smile

Myślę, że wszystko da się zrobić i bynajmniej nie chodzi tu o miejsce na serwerze, tylko.... to się wiąże z update forum - co to znaczy?
Do każdego forum można dodawać tzw. modyfikacje (właśnie o jedną z nich Ci Asiu chodzi), tylko nie wiem czy pamiętasz okres, kiedy znikały nam posty z forum??? Każda modyfikacja forum wiąże się z updatem bazy danych (to na niej zapisują się wszelkie posty, które piszecie - ona jest "sercem" forum). Kiedyś właśnie spróbowaliśmy zrobić modyfikację z datą urodzin w profilu, ta zmiana spowodowała, że nasza baza zaczęła się sypać i nowo napisane posty zaczęły znikać. Nie chciałabym, by ta sytuacja się powtórzyła, dlatego postanowiłyśmy z Inulą, że damy sobie spokój z jakąkolwiek modyfikacją naszego forum, by nie mieć problemów z bazą. Potem ciężko to naprawić i musiałam prosić Adriana (Admina strony www.enigmacretu.com) o pomoc, gdyż ani ja ani Inula nie znamy się na grzebaniu w bazie, a posty które zniknęły - przepadły na amen. Dlatego myślę, że zrozumiesz nas w tym przypadku. Ale dzięki za pomysł. Byłoby fajnie mieć coś takiego.
Powrót do góry
Autor Wiadomość
Joanne
EXTRA Member
EXTRA Member

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To faktycznie więcej byłoby strat niż zysków. Dzięki
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Autor Wiadomość
Joe Chip
JUNIOR Member
JUNIOR Member

PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Czy dałoby się nowe posty podkreślać na zielono np. gdy ktoś coś napisał w którymś temacie bo trochę nieczytelny jest ten różowy kolor i niewiele się on różni od bieli. Nowe posty czytam tu patrząc na datę bo ten róż jest mało wyrazisty i nie rzuca mi się w oczy. Wink Jak ktoś z adminów uwzględni moją propozycję to będzie fajnie. Very Happy
Powrót do góry
Autor Wiadomość
Cathy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zmienimy to, ale może nie na zielony Smile
Powrót do góry
Autor Wiadomość
Joe Chip
JUNIOR Member
JUNIOR Member

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech będzie czerwony. Cool
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sandra.org.pl Strona Główna -> FORUM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: