FAQFAQ SzukajSzukaj LudzieLudzie GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościP.M.  RegułyReguły  ZalogujZaloguj
Użytkownicy - selekcja!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sandra.org.pl Strona Główna -> FORUM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
Cathy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

PostWysłany: Śro Lut 07, 2007 6:24 pm    Temat postu: Użytkownicy - selekcja! Odpowiedz z cytatem

Ponieważ na nasze forum coraz więcej rejestruje się użytkowników, których nie jesteśmy w stanie sprawdzić, dlatego wprowadzam ich selekcję. Na czym to polega? - na sprawdzaniu co jakiś czas Waszego maila, podanego na forum. Stali bywalcy naszego forum nie muszą się martwić o konta, zwłaszcza te, które zawierają posty, gdyż wiemy, iż te osoby stale udzielają się na forum. Natomiast osoby, które założyły konto, z którego jeszcze żaden post nie został napisany, zostaną na pewno sprawdzone. Jeśli z podanego na forum adresu mailowego nie otrzymamy odpowiedzi w ciągu 48 godzin, konto kasujemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Autor Wiadomość
Joanne
EXTRA Member
EXTRA Member

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu otrzymałam - jak i wielu innych fanów - mail z info o dołączeniu do grona "Secret People", pomyslałam, że to miłe, ale dopiero dziś zauważyłam zmianę w opisie [cenzura] - dostępny jest on tylko dla "wtajemniczonych". Zastanowiło mnie czy z tego grona można kogoś "wyrzucić" za ...utratę zaufania, małe zaangażowanie itp. - trochę się boję, żeby sobie drogi nie zamknąć Laughing
Wprowadzenie do grupy odbywa się pewnie wg Waszego uznania - myślę o Cathy i Inuli?
Przy okazji dziękuję za dołączenie mnie do takiej fajnej grupy. Very Happy
I jeszcze takie pytanie - po pewnych niemiłych sytuacjach kilka miesięcy temu jeden z uczestników został zablokowany. Rozumiem, że nie jest to jednak opisane pod nazwą użytkownika lub jego avatarkiem. Tylko stali użytkownicy wiedzą o tym, czy tak? i pewnie tamten ban jest na stałe ze względu na ... mam na myśli ale nie powiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Autor Wiadomość
Cathy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

PostWysłany: Śro Lis 07, 2007 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Secret People zostanie usunięte i wszystko wraca do starego porządku na forum, tak jak było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Autor Wiadomość
Cathy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym poście będę umieszczała te osoby, które potwierdziły swoje dane i ich konta zostaną nadal utrzymane:

1. Rene
2. verne
3. ALEKSANDEREK
4. sharokie
5. rg
6. dawid
7. przemo
8. invisible_man

Ostatnio zmieniony przez Cathy dnia Śro Gru 05, 2007 4:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Autor Wiadomość
Aneta J.
EXTRA Member
EXTRA Member

PostWysłany: Śro Gru 05, 2007 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojć Kasiu czy mnie coś ominęło , czemu nie ma mnie na tej liście ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Autor Wiadomość
Cathy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

PostWysłany: Śro Gru 05, 2007 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anetko Ciebie ta akcja nie dotyczy, tylko tych osób, które na swoim koncie mają 0 postów. Jeśli na koncie jest min. 1 post, takie konto staje się automatycznie wieczyste - więc nie masz się co martwić Smile Kont z min. 1 postem nie kasujemy clap
Powrót do góry
Autor Wiadomość
Aneta J.
EXTRA Member
EXTRA Member

PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufff , bo już myślałam że coś przegapiłam Laughing
Dzięki Kasiu Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Autor Wiadomość
Artur
SENIOR Member
SENIOR Member

PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo ten kto za duzo pisze, bedzie tez kasowany. Mr. Green
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sandra.org.pl Strona Główna -> FORUM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: