FAQFAQ SzukajSzukaj LudzieLudzie GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościP.M.  RegułyReguły  ZalogujZaloguj
jest ok

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sandra.org.pl Strona Główna -> FORUM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Autor Wiadomość
sylwia26
JUNIOR Member
JUNIOR Member

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 8:52 pm    Temat postu: jest ok Odpowiedz z cytatem

Dzieki ale właśnie przed momentem mój brat mi pomógł sie zarejestrować jednak coś niecoś potrafie a ja nie wierzyłam w swoje siły i oczywiście w brata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Autor Wiadomość
Cathy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

PostWysłany: Czw Mar 30, 2006 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie, wspominalam juz wielokrotnie, ze odpowiedzi na dany temat powinno sie pisac pod danym tematem, a nie jako nowy post. Ten post powinien sie znalezc w temacie "jak sie zarejestrowac?". Jezeli nie bedziecie tego przestrzegac, bede kasowac takie posty. To samo bylo na poprzednim forum.

Druga kwestia, jesli macie problem z pisaniem postow itp. - na tym forum mamy dzial FAQ, w ktorym jest wszystko opisane krok po kroku co robic, zeby bylo ok. Zanim zaczniecie meczyc nas mailami, prosze zapoznajcie sie z dzialem FAQ (jest w menu pod fotka Sandry).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Autor Wiadomość
Joanne
EXTRA Member
EXTRA Member

PostWysłany: Pią Lis 02, 2007 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że do forum udało się dodać listę użytkowników z ostatnich 24h. Super!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum sandra.org.pl Strona Główna -> FORUM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: